Benjamin Button Etkisi

Benjamin Button etkisi ile zaman akarken geriye gitmek mümkün!

Benjamin Button etkisi; ameliyatsız yüz germe, gıdı eritme ve göz kapağı estetiği yapılmasına imkan veren basit ve etkin bir uygulamadır. Gelişen teknoloji ve sosyal hayatın yoğunluğu düşünüldüğünde artık bireyler daha çok ameliyatsız yöntemlere yöneliyor. Bu konuda en son ve en etkili tedavi seçeneklerinden birisi ise Attiva Lift Benjamin Button etkisi dediğimiz yöntem.

Benjamin Button Kimdir, Nedir?

Benjamin Button, dünyaca ünlü aktör Brad Pitt’in canlandırdığı efsanevi bir film karakteridir. Muhtemelen bir çoğunuz izlediniz… Film, genetik bir hastalık nedeniyle yaşlı olarak doğan ve gün geçtikçe gençleşen birinin hikayesini anlatıyor. Yaşlı bir bebek görmek izleyiciyi ilk başlarda rahatsız etse de film ilerledikçe gençleşen aktör, zamana karşı muhteşem değişimi ile özendiren bir avantaj kazanıyor! Gün geçtikçe gençleşmesi de bizim mucizevi uygulamamıza adını veriyor. Attiva Lift cihazı tıpkı Benjamin Button hikayesindeki gibi, uygulama anından itibaren 3 ay boyunca çalışarak sizi gençleştiriyor. Yaşamınızın tersine işleyen bu 3 aylık dilimi de takvimleri tersine döndüren, benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Ankara benjamin button etkisi fiyatı öğrenin & sorularınızı iletin

2023 yılında Ankara benjamin button etkisi fiyatı öğrenmek, benjamin button etkisi hakkında bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak ya da uygulamanın size uygun olup olmadığını danışmak için 0532 665 5315 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Benjamin Button Etkisinde Gençleşme Nasıl Sağlanıyor?

Attiva Lift subdermal radyofrekans uygulaması yapan bir cihazdır. Benjamin Button etkisi, bu cihazla gerçekleşir. Cildin içerisine patentli özel bir sistem ile radyofrekans uygulaması yapılır ve buradaki dokular ısıtılarak uyarılır. Isının etkisi yeni kollajen oluşumunu uyardığı için dokunun yenilenmesini de sağlar. Yenilenen dokularınız ve cildinizde aktif hale gelen kollajen miktarı da Benjamin Button etkisinin baş roldeki aktörleri olurlar.

Benjamin Button Etkisinde Isı Yanığa Neden olur mu?

Her şey kontrol altında, bu uygulamada kötü senaryolara yer yok… Attiva Lift uygulamasında cilt içerisine giren kanül dediğimiz yapının ucunda termal bir ısı ölçer bulunmaktadır. Bu sayede doku içindeki ısı, istenilen değere kontrollü olarak getirilebilir. İçerideki ısıyla birlikte aynı zamanda dışardaki ısıyı da ölçen termal bir kamera ile dış ısının kontrolü de sağlanır. Dış ısı 42 derecenin üzerine çıkmadığı sürece yanık oluşmaz. Konunun uzmanı, profesyonel kişilerin uygulama yapması halinde, Benjamin Button etkisi risk taşımayan güvenli bir yöntemdir.

Benjamin Button Etkisi Yüz Germe Dışında Hangi Sorunların Giderilmesinde Kullanılır?

Böylesi mucizevi bir etki yakalamışken bu teknolojiyi sadece yüz için kullanmak maksimum faydayı sağlayamamak olurdu. Bu nedenle Benjamin Button etkisi genç görünüm için gereksinim duyulan farklı bölgelerde de etkin olarak kullanılabilmekte… Subdermal ısı ile kollajen uyarımının sağlanmasının yanında yağlar da eritilebilmektedir. Dolayısı ile gıdı eritme (jawline) tedavisinde de kullanılabilir. Ayrıca üst ve alt göz kapağı tedavisinde de ameliyatsız bir çözüm alternatifi olarak Attiva Lift tercih edilebilir. Gençleşme uygulamalarında özellikle gereksinim duyulan boyun derisindeki kırışıklıkların giderilmesinde de ısıya bağlı kollajen uyarımı etkin bir seçenek olarak kullanılabilir.

Attiva Lift Uygulamasının Yan Etkileri Nelerdir?

Attiva Lift uygulamasında ısı, kontrollü bir şekilde denetimli uygulandığı için yan etki riski çok düşüktür. Nadiren çok yüksek ısı kullanılırsa geçici his kaybı oluşabilir. Yine nadiren uygulama bölgesinde geçici ödem, şişlik veya morluk olabilir.

Benjamin Button Etkisi Ne Zaman Başlar ve Ne Kadar Sürer?

Uygulama sonrasında istenilen sonuçlar hemen gözlenmeye başlanır. 3 ay boyunca kollajen uyarılması devam eder ve 3 ayın sonunda maksimum etki oluşur.

Uygulamanın Etkisi Ne Kadar Sürer?

Uygulama yapıldıktan sonraki 3. ayda tam sonuç veren Benjamin Button etkisi, bu sonucun 18-20 ay süresince kalıcılığını korur.

Benjamin Button Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Uygulama genellikle tek seansta istenen sonuca ulaştırır. Nadiren ikinci seansa gereksinim duyulur.

Benjamin Button Tedavisi Sonrası Ne Zaman Sosyal Hayata Dönülebilir?

Uygulama sonrası bölgede 1-2 gün süren şişlik veya morluk olabilir, sonrasında sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

Kimlere Uygulama Yapılmaz?

Gebeler, emzirenler ve kalp pili takılı hastalara uygulama yapılmaz.

Benjamin Button Etkisi, Dolgu ve Botoksun Etkisini Azaltır mı?

Dolgu ve botoks uygulamasından 1 ay sonra Benjamin Button etkisi uygulanabilir. Mevcut dolgu ve botoksa herhangi bir zararı yoktur. Aynı şekilde mezoterapi uygulamalarını da engel değildir, tamamlayıcı bir yöntem olarak tercih edilebilir.

Benjamin Button Etkisinin Protokolü Nasıldır?

Genelde tedavide en etkin sonuçları almak için tamamlayıcı kombinasyonlar kullanılır. Attiva Lift dolgu ve botoks uygulamaları ile birlikte uzman denetiminde kombine edilebilir.

BENJAMİN BUTTON ETKİSİ NEDİR?

Benjamin Button etkisi; ameliyatsız yüz germe, gıdı eritme ve göz kapağı estetiği yapılmasına imkan veren basit ve etkin bir uygulamadır. Bu konuda en son ve en etkili tedavi seçeneklerinden birisi ise Attiva Lift Benjamin Button etkisi dediğimiz yöntem.

MESAJINIZI İLETİN

Mesajınız Bize Ulaştı!