Ameliyatsız Yüz Germe

Yüzümüz, yaşımızı herkese söylüyor! Kaşlarımız sussa, yanaklarımız konuşuyor, göz çevresini sustursak gıdımız, boynumuz yaşımızı söylüyor. Yüzümüzün söylediği yaşı küçültme şansımız var mı?

Artan teknoloji ve gelişen uygulamalar, sosyal medyanın estetik anlayışımız üzerindeki baskıları, sosyal yaşantımız, bizi daima daha genç, daha dinamik ve hızlı olmaya itiyor. Neyse ki daha genç görünmemizi sağlayan, yaşamın izlerini yüzümüzden alıp götüren pek çok farklı uygulama var. Bu uygulamalar arasında da en çok tercih edilen tabii ki ameliyatsız yöntemler. Çünkü herhangi bir sağlık sorunu olmadan ameliyatın risklerini göze almak, anestezi etkisine maruz kalmak, iş ve sosyal yaşantımızdan günlerce kopmak zorunda olmak çoğu kişinin çekinceleri arasında. Peki ameliyatsız yüz gençleştirme ya da yüz germe uygulamaları neler, etkileri, farklılıkları, kalıcılıkları ne ölçüde? Gelin biraz göz gezdirelim…

Ankara ameliyatsız yüz germe estetiği fiyatı öğrenin & sorularınızı iletin

2023 yılında Ankara ameliyatsız yüz germe estetiği fiyatı öğrenmek, ameliyatsız yüz germe estetiği hakkında bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak ya da uygulamanın size uygun olup olmadığını danışmak için 0532 665 5315 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

FOCUS ULTRASON

Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason sistemi. Yeni nesil bir uygulama olan focus ultrason, cildin kendi doğal savaşçılarıyla yenilenmesi prensibiyle çalışıyor. Cilt yüzeyinde uygulanan ultrason dalgası, cilt altına termal enerji uygulayarak noktasal şekilde etki ediyor ve deri altında kontrollü bir hasar yaratıyor. Bu hasarın iyileşme süresinde de ciltteki kollajen uyarımı artıyor, hücreler kendini yenilerken daha genç ve canlı bir cilt görünümüne kavuşuluyor. Yüz germe ameliyatlarında yukarya kaldırılan dokular da uyarıldığı için, yüzde bir lifting etkisi yaratıyor.

Focus ultrason uygulaması ne kadar sürer?

Yaklaşık 30 ila 45 dakika süren bir uygulamadır.

Focus ultrason etkisi ne zaman başlar?

Uygulama sonrasında yüzde 20 ila 30 oranında bir değişim hemen gözlemlenirken esas etki 1 ay sonrasında başlar. Gün geçtikçe artan bir iyileşme oranına sahip olan uygulama 2,5-3 ay sonunda tam sonuçlarıyla yüzünüzü güldürür.

BENJAMİN BUTTON ETKİSİ

Benjamin Button etkisi; cildin doğal olarak, kendi hücreleri ve kollajeni ile gençleşmesini sağlayan, ameliyatsız ve yeni nesil teknolojinin sonucunda doğmuş bir uygulamadır. Attiva Lift cihazı ile yapılan bir uygulama olup, zamanla artan mucizevi etkisi sayesinde, günden güne gençleşen film karakteri Benjamin Button’dan adını almıştır. Attiva Lift subdermal radyofrekans uygulaması yapan bir cihazdır. Benjamin Button etkisi, bu cihazla gerçekleşir. Cildin içerisine patentli özel bir sistem ile radyofrekans uygulaması yapılır ve buradaki dokular ısıtılarak uyarılır. Isının etkisi yeni kollajen oluşumunu uyardığı için dokunun yenilenmesini de sağlar. Yenilenen dokularınız ve cildinizde aktif hale gelen kollajen miktarı da yüzünüzdeki gençleşme ve liftin etkisinin kaynaklarıdır.

Benjamin Button Etkisi Ne Kadar Sürer?

Uygulama yapıldıktan sonraki 3. ayda tam sonuç veren Benjamin Button etkisi, bu sonucun 18-20 ay süresince kalıcılığını korur.

Benjamin Button Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Uygulama genellikle tek seansta istenen sonuca ulaştırır. Nadiren ikinci seansa gereksinim duyulur.

Benjamin Button Tedavisi Sonrası Ne Zaman Sosyal Hayata Dönülebilir?

Uygulama sonrası bölgede 1-2 gün süren şişlik veya morluk olabilir, sonrasında sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

KÖK HÜCRE TEDAVİSİ

Yaşlana etkilerinin yüzeysel yöntemlerle giderilmesinden ziyade doku yenilemesini motive edici uygulamalar tercih etmek, hem daha doğal hem de daha etkin sonuçlar doğuruyor. Kök hücre tedavisi de bu yöntemlerden biri olarak tercih ediliyor. Kişinin, doktor tarafından uygun görülen bölgelerinden ince kanüller yardımıyla yeterli miktarda yağ alınması, kök hücre tedavisinin ilk aşaması. Alınan bu yağ belirli bir prosedürden geçerek ayrıştırılıyor ve kök hücre açısından zengin hale getiriliyor. Yağ hücreleri uygun hale getirildikten sonra gerekli görülen noktalara enjekte ediliyor. Kök hücre tedavisi sonrası ciltteki kollajen uyarımı hızlanıyor ve cilt doğal olarak kendini yenilemeye başlıyor. Kendini iyileştiren doku daha doğal ve kalıcı bir gençlik etkisi yaratıyor.

Kök hücre tedavisi tekrarlanabilir bir uygulama mı?

Farklı yöntemleri de tedavi sürecine katarak tamamlayıcı bir sonuç elde edilebilir ancak kök hücre uygulamasının tekrarlanmasına gerek yoktur.

Etkileri ne zaman görünmeye başlar?

Kök hücre tedavisi dokunun kendini yenilemesi prensibine dayandığı için bir ay sonunda gerçek iyileşme gözlenmeye başlanır.

MEZOTERAPİ

Yüz mezoterapisi, cilt için faydalı olan kollajen, hücre tazeleyici vitaminler, selenyum gibi maddelerin cilt altına mikro iğneler ile enjekte edilmesidir. Yüzün hemen hemen her bölgesine uygulanabilir. Genellikle komplementer bir uygulama olarak diğer yöntemlerin yanında etki ve kalıcılığı artırmak için kullanılır. Cilde canlılık ve esneklik kazandıran bir işlemdir. Cildin kollajen uyarımı ve elastin kabiliyetini artırır. Cildi yenileyen, sarkma ve kırışıklıkları azaltan faydalı ve doğal bir yöntemdir.

Mezoterapi kaç seans uygulanır?

Kişiye ve istenen sonuca göre değişmekle birlikte başlangıçta 1 ila 4 hafta arasında değişen sıklıkta uygulanır. Ortalama 6 seans sonrası istenen etkiler oluşur. İstenirse 6 ayda bir tekrar edilebilir.

BENJAMİN BUTTON ETKİSİ NEDİR?

Benjamin Button etkisi; ameliyatsız yüz germe, gıdı eritme ve göz kapağı estetiği yapılmasına imkan veren basit ve etkin bir uygulamadır. Bu konuda en son ve en etkili tedavi seçeneklerinden birisi ise Attiva Lift Benjamin Button etkisi dediğimiz yöntem.

MESAJINIZI İLETİN

Mesajınız Bize Ulaştı!