Ameliyatsız Gıdı Estetiği

Ameliyatsız Gıdı Estetiği, 2023 Ankara Fiyatları

Gıdı yağlanma ve dokulardaki sarkmalardan dolayı oluşabilmektedir. Her iki durumda da ameliyatsız yöntemler ile gıdı görünümünde iyileşme elde edilebilmektedir. Bu yazımızıda ameliyatsız gıdı estetiğinde kullanılan yöntemlerden bahsedeceğiz.

2023 yılında Ankara ameliyatsız gıdı estetiği fiyatlarını öğrenmek için 0532 665 5315 numaralı telefondan arayabilir ya da whatsapp -şimdi yazmak için tıklayın- ile bize yazabilirsiniz.

Ankara ameliyatsız gıdı estetiği fiyatı öğrenin & sorularınızı iletin

2023 yılında Ankara ameliyatsız gıdı estetiği fiyatı öğrenmek, ameliyatsız gıdı estetiği hakkında bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak ya da uygulamanın size uygun olup olmadığını danışmak için 0532 665 5315 numaralı telefonlardan mesai saatlerinde bize ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınızı iletişim sayfasındaki formu kullanarak ya da linke tıklayarak Whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz.

Aynaya baktığımızda çok fark etmesek de fotoğraflarımızda kendini bir hayli gösteren gıdımız, varlığını reddetmek istesek de ne yazık ki orada öylece durur! Sadece kadınları değil, erkeklerin de çoğunlukla yakındığı gıdı problemi, kilo vermekle veya egzersiz yapmakla da geçmez. Bu yüzden son yıllarda en çok rağbet gören estetik uygulamalardan biri haline gelen gıdı estetiği, pek çok farklı uygulamanın bileşeni ile etkin sonuçlar doğruyor.

Gıdıda oluşan estetik sorunların kaynağı neler? Gıdının yaşlı ve sarkık görünümünün iki sorun başlığı var. Birincisi yağlanma, ikincisi sarkma. Yağlanma sorunun için kullandığımız yöntemler Benjamin Button Etkisi ve ve Odaklanmış Ultrason. Sarkma için kullandığımız uygulamalar ise; Altın İğne ve Çene Dolgusu.

BENJAMIN BUTTON ETKİSİ

Gıdı probleminde yağlanma sorunu için kullandığımız Benjamin Button etkisi; cildin doğal olarak, kendi hücreleri ve kollajeni ile gençleşmesini sağlayan, ameliyatsız ve yeni nesil teknolojinin sonucudur. Attiva Lift cihazı ile yapılan bir uygulama olup, zamanla artan etkisi sayesinde, günden güne gençleşen film karakteri Benjamin Button’dan adını almıştır. Attiva Lift subdermal radyofrekans uygulaması yapan bir cihazdır. Benjamin Button etkisi, bu cihazla gerçekleşir. Gıdı derisinin altına patentli özel bir sistem ile radyofrekans uygulaması yapılır ve buradaki dokular ısıtılarak uyarılır. Isının etkisi yeni kollajen oluşumunu uyardığı için dokunun yenilenmesini de sağlar. Yenilenen dokularınız ve aktif hale gelen kollajen miktarı da gıdıda oluşan yağların erimesi, dolayısıyla bölgenin sıkılaşmasını sağlar.

Benjamin Button Etkisi Ne Kadar Sürer?

Uygulama yapıldıktan sonraki 3. ayda tam sonuç veren Benjamin Button etkisi, bu sonucun 18-20 ay süresince kalıcılığını korur.

Benjamin Button Tedavisi Kaç Seans Sürer? Uygulama genellikle tek seansta istenen sonuca ulaştırır. Nadiren ikinci seansa gereksinim duyulur.

FOCUSLU ULTRASON

Gıdıda oluşan yağlanma problemi için kullanılan sistem, farklı pek çok estetik sorununa da yanıt bulan son derece teknolojik bir uygulamadır. Yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason sistemi olarak da geçer. Yeni nesil bir uygulama olan focus ultrason, cildin kendi doğal savaşçılarıyla yenilenmesi prensibiyle çalışır. Cilt yüzeyinde uygulanan ultrason dalgası, cilt altına termal enerji uygulayarak noktasal şekilde etki eder ve deri altında kontrollü bir hasar yaratır. Bu hasarın iyileşme süresinde de ciltteki kollajen uyarımı artar, hücreler kendini yenilerken daha genç, sıkı ve canlı bir görünüme kavuşulur.

Focus ultrason etkisi ne zaman başlar?

Uygulama sonrasında yüzde 20 ila 30 oranında bir değişim hemen gözlemlenirken esas etki 1 ay sonrasında başlar. Gün geçtikçe artan bir iyileşme oranına sahip olan uygulama 2,5-3 ay sonunda tam sonuçlarıyla yüzünüzü güldürür.

ALTIN İĞNE

Gıdıda oluşan sarkma sorununu gidermek için kullanılan altın iğne uygulaması, yüz gençleştirme amaçlı pek çok bölge için tercih edilen bir yöntemdir. Altın iğne; fraksiyonel mikroiğneler ile cildin istenilen seviyeye kadar altına inilip, bu bölgeye radyofrekans enerji ulaştırıp, cilt altını uyaran ve sarkmaları toparlamaya yarayan işlemdir. Uygulamada altın kaplamalı iğneler kullanıldığı için adını altın iğne olarak almıştır. Altın iğne uygulaması ile; cildin kollajen uyarımı artar, gıdı bölgesindeki gevşemeler, sarkmalar azalır.

Altın iğne uygulaması ağrılı mıdır? Günlük yaşama hemen dönülebilir mi?

Cilde uygulama öncesi anestezi kremleri sürülerek hissedilecek acı miktarı azaltılır. Uygulama 15-20 dakika kadar sürer. İşlem sonrasında ciltte geçici bir kızarıklık oluşur. Bu kızarıklık da en fazla bir gün içinde tamamen geçer.

ÇENE DOLGUSU

Gıdı estetiği için kullanılan bir diğer yöntem de çene dolgusudur. Bazı durumlarda, çene olması gereken orandan daha küçük ya da geride olduğu için de gıdı varmış gibi bir görünüm oluşabilir. Çeneyi biraz da öne çıkarıp, daha sivri bir görünüm yaratmak için çeneye dolgu uygulaması yapılır. Böylece gıdı görünümü de azalmış olur.

BENJAMİN BUTTON ETKİSİ NEDİR?

Benjamin Button etkisi; ameliyatsız yüz germe, gıdı eritme ve göz kapağı estetiği yapılmasına imkan veren basit ve etkin bir uygulamadır. Bu konuda en son ve en etkili tedavi seçeneklerinden birisi ise Attiva Lift Benjamin Button etkisi dediğimiz yöntem.

MESAJINIZI İLETİN

Mesajınız Bize Ulaştı!